:::..:::RaP:::..::BuRaDa:::...::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:::..:::RaP:::..::BuRaDa:::...::

...RaP İçin Savaş...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)

5 posters
YazarMesaj
B*U*R*A*K*_Cj_*

B*U*R*A*K*_Cj_*

BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Empty
MesajKonu: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 11:13 am

lan bazıları cj tanımam der ama geri dönüp benim dölümü yer istese benide dinler bu doğaçlamadır bendeki killer.RAP bazen itilir kakılır kendini bilmez bu benim iyi yanımdır bazen kendime soruyorum hatta size hatta cj açıtı ağızını mic elim ama sende nedersen de beni dinle sizide siktim hadi inle. inledi bütün duvarlar inler bütün dünyada beni dinler .

bu biraz kısa oldu ama iyleri yakında afro
rocky_rahman1
Aktif Üye
Aktif Üye
rocky_rahman1

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 3:41 pm

süper kardeş Very Happy lol!
B*U*R*A*K*_Cj_*

B*U*R*A*K*_Cj_*

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 5:21 pm

rocky_rahman1 demiş ki:
süper kardeş Very Happy lol!

saol eğer isterseniz benimle irtabada geçebilirsin.zaten SeDaT beni tanıyo
B*U*R*A*K*_Cj_*

B*U*R*A*K*_Cj_*

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 5:44 pm

bu benim ryhmem herkes yakında beni dinler kapışacaksınız geli benimle kapışın battlerları alınşın afro afro
SeDaT
Admin
Admin
SeDaT

MesajKonu: işte buda ben   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 12:55 pm

Hey Yasin(Mode XL);
Ulan sen kimsin!?sahte kimlik,takma ad piyasaya giren sensin büyük abilerine kafa tutansın yüzümü ise cok yakında göreceksin sende bu yüzün altında ezileceksin neden simdi diil die sorma abini sakın yorma kapasite yetmezse sonra basıma bela alırım valla ben kimmiyim işte bu benim ya isteyen karsıma cıkabilir XL la değil XXL la beni isteyen zaten bulur karsısında...abi daha yazdımda hepsini yazamıom parmaklarım ağrıdı Very Happy
https://rapburada.niceboard.com
rocky_rahman1
Aktif Üye
Aktif Üye
rocky_rahman1

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 12:01 pm

hehehehe
sahil

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 9:21 am

sen yaz yaz!

kendini rapçi sanıyon
diss atıp ortalığı yıkıyon
korkma sana bişi yapmıcam
sadece rapçiliği anlatacam
XL yi de XXl yide biyerine sokacam
rapçi sanma kendini
yedirtirler hevesini

ya diss atarken küfür varmı devamını yazcamda
SeDaT
Admin
Admin
SeDaT

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 3:23 pm

sen mi sanıon kendini rapçi lan gel sok sokabiliosan adamım karanlıkta girerse götüne şeyim kusura bakma işim bu benim güveniosan o koca kıcına göster yüzünü bana zekisin ama yetmez benimle kapışmak tavuk sikmeye benzemez doğuştan yetenek lazım eğer varsa sende senin olan çık karsıma sende budur mühim olan özür dilerim gitmem lazıım ama yazarım sana anında....
SeDaT
Admin
Admin
SeDaT

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 3:30 pm

hadi hadi yazsana yatağıma hoplasana seni sikerken acı acı bağırsana sakin ol kendini zorlama tuslara bassana "PES" demek yeterlidir bu sana bir izindir kacmak seninde hakkın dissimin tadına baktın kendine güven yetmez yendin yenildin hiç siklemez sana bu siteden elvada varsa son bi sözün hadi yazsana....!!!!

By-SeDaT...
rocky_rahman1
Aktif Üye
Aktif Üye
rocky_rahman1

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 4:21 pm

LAN SAHİL DENİLEN PİC BU DİSS SANA AMCIK

Ritmi weRdi beat Key Kaleme döKtü Melancolic
olympoStaN SaNaNe, qiReN çiKaN SaNami
ama doRu uNuttum, olympoS ReKlam aRaci..
ha uNutmadaN Söyliyim, beNde tRacKleR baSyapit..
iNqiliz aKSaNiNa haStayim, miSS diSSed
rocky_rahman1
Aktif Üye
Aktif Üye
rocky_rahman1

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 4:22 pm

ceheNNemime beKleRim, seni sahil zebaNileR SeNi SiKiceK,
SiqiNdiqiN SiqiNaqiN üStüNdeN Eryaman qeçeceK,
Sadece SuRatiN SiKilmiceK,Eryamanıma beKleRim

Melancolic
SeDaT
Admin
Admin
SeDaT

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 4:32 pm

ulan sahil senin burda işin yok anladınmı lan bok?bok kutusuna düşmüş karnın tok.geberirsin diss yemekten yarağı yersin eryaman piçlerinden gelince eryamana aramayı unutma beni sakın ha zengin piçlerine gidersin para için rapi sikersin!eryamandan giderken gezersin sen amına koduum götünde 2,5 kiloluk spermlerle bunları yaz unutma sendeki klasik kafiyelerdense...!!!!!!!!
rocky_rahman1
Aktif Üye
Aktif Üye
rocky_rahman1

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 4:35 pm

Eqzozum DumaNlı qözleRim KaRaRlı SeNi BeKliyoRum Diss in VaRmı,,AKlıN Kıtmı BeyNiN DaRmı,,LaN Olllum BaNa Kafa TutmaK SaNamı Kaldı
sahil bulursma ananın amına masaj yapcam
Melancolic
SeDaT
Admin
Admin
SeDaT

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 4:49 pm

noldu lan kancık yazamadınmı bi damlacık söz geciremedinmi lan amcık hadi söle bi kelime bana veriim cevabını anında gelme benim yanıma bakirelik falan kalmaz valla elimde kalırsın sonra verirler falan seni bana Very Happy Very Happy rapimi beğenmeyen varsa cıksın hadi karsıma
sahil

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 6:31 pm

diyecek söz yok muhteşmsiniz diss ler muhteşem site muhteşem herşey muhteşem PES
rocky_rahman1
Aktif Üye
Aktif Üye
rocky_rahman1

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimePtsi Eyl. 24, 2007 2:02 pm

affereem .D
sapık repçi

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimeC.tesi Kas. 10, 2007 10:36 am

sahil benim adamım ona dokunanı siker atarım
rocky_rahman1
Aktif Üye
Aktif Üye
rocky_rahman1

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 7:58 pm

sen kimi skion la tawuk mu olm bize kafa tutmak size mi kalmış aq Twisted Evil topunuz gelsin aq Ankara /Eryaman bize aittir sizin yaptığınız tapler namüsaidttir
B*U*R*A*K*_Cj_*

B*U*R*A*K*_Cj_*

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 6:34 pm

ERYAMAN HAKKINDA BİŞİ SÖLİCEM

ENİYİ MC,B-BOY,B-GİRL,RAPPER,GRAFFİTİCİLER ORADA WSB BEN ONLARI ANIYOM WE ÇOK PİS BATTEEL YAPIYOLAR.

BİDE SynrochN A.K.A Sandokan WAR ONUNDA HAKKINI YEMEMEK LAZIM.
ONUN DİSS LERİ HEPİNİZİN YERİNDEN OYNATIR. AKLI OLAN BATTEL YAPMAZ.

www.rapmerkezi.org

afro afro afro
rocky_rahman1
Aktif Üye
Aktif Üye
rocky_rahman1

MesajKonu: Geri: BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)   BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj) Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 10:53 pm

sen bze barbaros ab,leri dion e biz zaten onları tanıyoz kine Very Happy

BUDA BENİM DİSS İM(by_Cj)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-